Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Babası Vefat etti
Şehit babası Ali Korkmaz son yolculuğuna uğurlandı

Şehit babası Ali Korkmaz son yolculuğuna uğurlandı 1995 yılından Van'da girdikleri çatışma sonucu şehit düşen Ziya Kormaz'ın babası Ali Korkmaz vefat etti. 1995 yılında Van'ın Başiskele İlçesi Esenyamaç köyü civarında girdikleri çatışma sonucunda şehit düşen Jandarma Er Ziya Korkmaz'ın babası Ali Korkmaz vefat etti.

 

Ali Korkmaz'ın Hendek Merkez Mahalle'sinde bulunan Yeni Camii'nde kılınan cenaze namazına Sakarya Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Sakarya Şubesi katıldı.

Şube Başkanı Mustafa Çolak, "Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Sakarya Şubemizin Şehidi Ziya Korkmaz'ın emaneti Şehit Babamız Ali Korkmaz'ı öğle namazında müteakip ahirete yolcu ettik. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun, kabri nurla dolsun. Geri de kalanlara Allah sabırlar versin" dedi.
Korkmaz'ın cenazesi, Merkez Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kaynak:Medyabar Haber Tarihi: 24.02.2019 

 

 

Facebook Share


Bu haber 64 defa okunmuştur.

Bu haber 04.03.2019 07:49 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar