Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Derneklere Ziyaret
Şehit ve Gazi Derneklere ziyaret

Başkan Toçoğlu: "Şehit Yakınları ve Gazilerimizin Yanındayız" Şehit ve Gaziler Derneği'ni Başkanı Erol Demir Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti.

Şehit ve Gaziler Derneği'ni Başkanı Erol Demir Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Şehit ve Gaziler Derneği'ni ziyaret etti. Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir, Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Sakarya Şube Başkanı Mustafa Çolak ve üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak şehit yakınları ve gazilerin yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti. Büyükşehir Belediyesi olarak örnek bir çalışmaya imza attıklarını dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, "Şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olduk. Derneklerimizle istişarelerde bulunduk ve sıklıkla bir araya geldik. Gazilerimizin, şehit yakınlarımızın daha iyi şartlarda bir araya gelebilecekleri yeni bir çalışmayı hayata geçirdik. İnşallah birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

Facebook Share


Bu haber 121 defa okunmuştur.

Bu haber 26.12.2018 07:43 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar