Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Çeşmesinin Suyunu Kestiler
Tepkiler sonrası Şehit çeşmesi tekrar suya kavuştu…

Sakarya SASKİ’nin Pamukova da Mahalle ve Sokaklarda bulunan çeşmeleri kapatmıştı. Kapatılan çeşmeler arasında Şehit Ufuk Demir’in adına ailesinin yaptırdığı çeşmede vardı. Tepkileri üzerine tekrar suya kavuştu..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SASKİ’ yetkilileri Pamukova da tüm mahalle ve sokaklarda bulunan çeşmeleri kapatmıştı Kapatılan çeşmelerden bazıları ise alt yapı ve üst yapı çalışmalarında yıkılarak yok oldu.

Kapatılan çeşmeler arasında bir çeşme vardı ki kapatılması büyük tepki çekti. O çeşme Pamukova Yenice Mahallesi Ergenekon Caddesi üzerinde Şehit Ufuk Demir adına ailesi tarafından yaptırılan çeşmeydi.

Çeşmenin SASKİ tarafından kapatılması, gerek sosyal medya üzerinden gerekse yapılan şikâyetler ile  tepki çekince Ak parti İlçe Başkanı Fatih Akın devreye girdi ve SASKİ yetkilileri ile yaptığı görüşme neticesinde,  SASKİ Şehit Ufuk Demir adına yaptırılan çeşmeyi tekrar açarak suya kavuşturdu.

Kaynak: http://www.pamukovahalk.com/tepkiler-sonrasi-sehit-cesmesi-tekrar-suya-kavustu-h6511.htm

 

Facebook Share


Bu haber 481 defa okunmuştur.

Bu haber 01.03.2018 08:32 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar