Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Ailesini Ziyaret Ettik
Şehit Kaymakam'ın Arifiye'deki ailesine ziyaret

Sakarya Arifiye’li Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesine ziyaret ettik Gecen sene 11 Kasım 2016 tarihinde Mardin Derik Kaymakamı iken Bölücü Terör Örgütü Mensuplarının Makamına bıraktıkları bombanın patlatılması sonucu şehit olan Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün Sakarya Arifiye’deki Ailesini internet sitesi yöneticisi, takipçileri ve Sakarya Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Konseyi ve öğrencileri ile birlikte ziyaret ettik.

Sakarya’lı Şehit Kaymakamımızın ailesini çok zamandır ziyaret etmek istiyorduk ve bunu daha anlamlı kılmak için şehidimizin şehit oluşunun 1.yılında 11.11.2017 günü ailemizi Sakarya Arifiye’deki evlerinde ziyaret ettik. Ziyarette günün anısına Şehidimizin Babasına Türk Bayraklı Pano, Şehidimizin adının verildiği yerlerin tablosu, ve Bizim yaptığımız şehidimizin internet sitesine www.sehitkaymakamsafiturk.com  gelen Binlerce taziye mesajlarının bulunduğu kitapçık verdik. Şehidimizin Annesine çiçek verdik. Şehidimizin Eşine ise Şehidimizin adının verildiği yerlerin tablosu, ve Bizim yaptığımız şehidimizin internet sitesine www.sehitkaymakamsafiturk.com  gelen Binlerce taziye mesajlarının bulunduğu kitapçık ve çiçek verdik, Şehidimizin Kardeşlerine ise Bizim yaptığımız şehidimizin internet sitesine www.sehitkaymakamsafiturk.com  gelen Binlerce taziye mesajlarının bulunduğu kitapçık ve çiçek verdik, Şehidimizin Kardeşlerine ise Bizim yaptığımız şehidimizin internet sitesine www.sehitkaymakamsafiturk.com  gelen Binlerce taziye mesajlarının bulunduğu kitapçık ve çiçek verdik, Şehidimizin Kardeşlerine ise Bizim yaptığımız şehidimizin internet sitesine www.sehitkaymakamsafiturk.com  gelen Binlerce taziye mesajlarının bulunduğu kitapçık ve çiçek verdik. Şehidimizin yetimine ise oyuncak verdik. Ziyaret esnasında şehit ailesi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken ziyaret için teşekkür etti. Ziyaret sonrası Sakarya Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Konseyi ve öğrencileri ile şehidin mezarı ziyaret edilerek ziyaret sonlandırıldı.

 

Son olarak Bizler bundan önce olduğu gibi, bundan sonra  da Bu vatan için, Bayrak için, Kur-an için korkusuzca mücadele ederek, şehit ve gazi olarak bu vatan toprağını vatan yapan Şanlı Bayrağımıza kanlarıyla renk veren can veren ilimiz Sakarya ve tüm Türkiye genelindeki vatan evlatlarımız ve aileleri için ne yapılsa azdır düşüncesi ile gönüllülük esasına göre onların dertleriyle dertleşmeye milli, manevi değerlerini ve varsa sorunlarını dile getirecek sorunlarını hukukun içinde çözmeye çalışacak faaliyetlerimize ve ziyaretlerimize aralıksız devam edeceğiz.  

 Not: ziyaret tarihi 11.11.2017’dır 

Daha Fazla Fotoğraf İçin TIKLAYIN  


Facebook Share


Bu haber 758 defa okunmuştur.

Bu haber 22.11.2017 08:45 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar