Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Vali’den Gazilere Ziyaret
19 Eylül Gaziler Günün'de Vali’den Gazilere Ziyaret

Sakarya Valisi irfan Balkanlıoğlu, Gaziler Haftası kapsamında Gazilerimizi ve ailelerini evlerinde ziyaret ederek bir süre hasbihal etti. Kore Gazisi Salih Bozkurt, 15 Temmuz Gazisi Nihat Muriç Baş, Kıbrıs Gazisi Erol Demir, Gaziler Mustafa Çolak, Metin Kan ve Mehmet Duran’ı ziyaret ederek bir süre sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, Vatan, Bayrak ve kutsal değerler uğruna canını hiçe sayan Gazilerimize minnet ve şükran borçlu olduğumuzu söyledi.


Vali Balkanlıoğlu, ayrıca geçtiğimiz hafta kendisini makamında ziyaret ederek duygulandıran Gazi Süleyman Keleş’i de ziyaret ederek, bu güzel Vatan uğruna gözlerini kaybetmiş ama yüreği sağlam, şanlı tarihimizin ebedi kahramanlarından Gazi kardeşimiz ile tüm Şehit ve Gazilerimizin hakkının hiçbir zaman ödenemeyeceğini ifade etti.


Garnizon ve Tugay Komutanı Mustafa Cüneyt Arıkan, İl Jandarma Komutanı Cengiz Yiğit, İlçe Emniyet Müdür Vekili Cengiz Danışan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hayrettin Kaplan’ın da eşlik ettiği ziyarette, Gazilerimizin herhangi bir sıkıntı yaşamaması için gereken ne varsa yapıldığını belirten Vali Balkanlıoğlu, “Devlet ve Millet olarak her zaman Şehit ile Gazilerimizin yanlarında, hizmetindeyiz. Onların hakkını ödemek mümkün değil. Bugün rahat yaşayabiliyorsak Şehit ve Gazilerimizin sayesindedir. Hala hayatta olan Gazilerimize hayırlı ve huzur dolu bir ömür dilerim. Ebediyete intikal etmiş tüm Gazilerimizi de rahmetle anıyoruz” dedi.

Kaynak:Sakarya Valiliği 

NOT:Bizde İlk Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarını anarak ilimiz sakarya ve Tüm Türkiyedeki Gazilerimizin Gaziler Gününü Kutlarız
Facebook Share


Bu haber 697 defa okunmuştur.

Bu haber 19.09.2017 09:38 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar