Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Babası vefat etti
Sakarya'lı şehit babası vefat etti

Sakarya'lı Şehit Yüksel'in babası vefat etti. Beyin kanaması sonrası Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun bakım servisinde yatan Fethi Yüksel tüm yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

21 Nisan 1994 tarihinde Osmaniye'nin Kırıklar Köyü mevkiinde şehit olan  Mehmet Yüksel'in babası  Fethi Yüksel 75 yaşında  vefat etti.. Geçirdiği Beyin kanaması sonrası Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun bakım servisinde yatan Fethi Yüksel tüm yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

 

Şehit babası Yüksel  Geyve Merkez Sinanbey Camiinde Öğle Namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Alıplar Köyünde toprağa verildi.

NOT:Şehidimiz Babasına Allah'ta rahmet yakınlarına sabır dileriz.Şehidimizn babasını ve Annesini ziyaret etmek ve o mübarek ellerin öpmek nasip olmuştuFacebook Share


Bu haber 3664 defa okunmuştur.

Bu haber 23.01.2017 01:22 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar