Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Bimer Başvurusuna Cevap
Terör Şehitlerine Anıt Yapılsın Başvurumuz

Sakarya Erenler Belediyesi , Belediyenin önüne 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizin için Belediye Binasının önüne Anıt yaptırmış’tı bizde Sakaryalı Terör Şehitleri İçin’de Anıt yapılsın Başvurusu yapmıştık başvurumuza verilen cevap

Sayın ……………..

25.12.2016 tarihli ve 1600676821 sayılı BİMER başvurusunda dile getirdiğiniz, Belediyemiz tarafından yapımı gerçekleştirilen 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anıtı ile ilgili iyi temennileri için teşekkür ederiz. İlimiz sınırları içerisinde terörle mücadele kapsamında şehit düşen 170 polis ve askerimiz için de bir anıtın yapılması noktasındaki talebiniz, şehitlerimizin milli ve manevi hatıralarının yaşatılması adına elbette haklı bir taleptir. Belediyemiz, şehitlerimizi ister polis ister asker isterse sivil olsun her daim yad etmiş ve yad etmeye de devam edecektir. Şehitlerimizin adlarını cadde ve sokak tabelalarında olduğu gibi birçok tesis ve projede de yaşatmaya devam edecektir.

Kemalettin KAYA
Erenler Belediyesi Özel Kalem Müdürü

 

Konuyla Alakalı önceki Haberimizi Okumak İçin Tıklayın: http://www.sakaryasehitvegazileri.com/haber.php?id=813

 

Not: Belediyenin cevabını yeterli bulmadım terör şehitleriyle alakalı bu anlamda bir çalışma yapıp yapmayacağını söylememektedir değerlendirmesini sizlere bırakıyoruz. 

 

 

Facebook Share


Bu haber 1413 defa okunmuştur.

Bu haber 13.01.2017 00:56 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar