Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
15 Temmuz Şehitlerimize Anıt
Terör ve Görev Şehitlerimiz içinde yapılsın

Sakarya Erenler Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizin için Belediye Binasının önüne Anıt yaptırmış. Şehitlerimizin milli manevi hatıratlarının yaşatılması için bu yapılan anıt için Belediye yetkililerine teşekkür ediyoruz.

Bugün Erenler Belediyemize 1600676821 nolu BİMER Başvurusu yaparak Sakarya ilinin 1980’den beri Asker polis şehit verdiği yaklaşık 170 şehit içinde bir anıt yapılması için başvuruda bulunarak. Bu anıtın yapılması durumunda her türlü maddi manevi desteği sağlayacağımızı ifade ettik inşallah Belediye yetkilileri Terör ve Görev şehitlerimiz’ inde milli manevi hatıratlarının yaşatılması için bir anıt çalışması yapar. Bu konuda Duyarlılık gösterecek belediye yetkililerine şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

 

 


Facebook Share


Bu haber 2351 defa okunmuştur.

Bu haber 25.12.2016 14:29 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar