Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Kaymakamımız Defnedildi
Şehit Kaymakam'ımızın cenaze törenindeydik

Önceki gün Mardin Derik'te hain saldırıda yaralanan ve dün sabah şehit olan şehit Kaymakam Muhammet fatih Safitürk'ün cenaze törenine katıldık şehidimizin naaşını omuzladık şehidimizin ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun...

Mardin'in Derik Kaymakamlığına PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırı sonucu yaralanan ve Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün (35) naaşı, cenaze namazının kılınacağı Sakarya  Arifiye Kalaycı Merkez Camisi'ne getirildi.

 

Mardin'in Derik ilçesindeki saldırıda şehit düşen Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk için  Arifiye ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde tören düzenleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın da katıldığı törende cenaze namazını şehit kaymakamın babası kıldırdı.

 

Daha Fazla Fotoğraf İçin TIKLAYIN

video daha sonra eklenecek

 

Facebook Share


Bu haber 2230 defa okunmuştur.

Bu haber 12.11.2016 15:27 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar