Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Ailelerine Ziyaret
SYKD'den Kaynarca Şehitlerine ziyaret

SYKD'den Kaynarca Şehitlerine ziyaret Sakarya Yerel Kültür Derneği Gençlik Kolları yönetimi, bir ay içinde üç şehit veren Kaynarca İlçemizin tüm şehitlerini kabirleri başında, ailelerini de evlerinde ziyaret etti.

 

SYKD Gençlik Kolları Başkanı E.Hayri Tüfekçioğlu, Siyasal İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Karaarslan, Sosyal İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selman Keskin ve üyeler, bir ayda içinde üç şehit veren Kaynarca ilçemizde eski ve yeni tüm şehitlerimizi anma amaçlı ziyaretler gerçekleştirdi.

 

1997 yılında PKK terörüne şehit verdiğimiz Gürkan Türk'ün Kaynarca ilçesinde bulunan baba ocağını ve Şehitlerimiz Cebek Mahallesi'nden Gökhan Ayder ve Mansur Cansız, Zongildik Mahallesi'nden Sercan Gedikli ile Topçu Mahallesi'nden Gürkan Türk'ün şehitliklerini ziyaret eden SYKD Gençlik Kolları yöneticileri, şehit ailelerine Türk Bayrağı ve Kur'an-ı Kerim hediye etti.

 

SYKD Gençlik Kolları Başkanı E.Hayri Tüfekçioğlu, Vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını hiç çekinmeden veren vatan şehitlerini kabirleri başında ziyaret etmenin, ailelerine taziyede bulunmanın kendileri için bir görev olduğunu ifade ederek, 15 Temmuz ve tüm Vatan Şehitlerimizi; rahmet, minnet ve şükranla andıklarını söyledi. 

 

Facebook Share


Bu haber 1302 defa okunmuştur.

Bu haber 26.10.2016 10:17 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar

Manueljed - Adana - (30.09.2017 11:57)

301 Moved Permanently <a href=https://www.viagrapascherfr.com/>301 Moved Permanently!..</a>

STEWdiep - Çorum - (18.07.2018 23:19)

There are different ways to fry tomatoes, but each of them will require the hostess to spend several hours in the kitchen, so this food is usually better correct prepare on weekends or for special occasions. When tomatoes are roasted, they get a deep taste and are combined with seafood, antipasto and other roasted vegetables. Moreover, they are perfectly suitable for application in the baking industry, in making bread or cake with custard. <a href=http://stewedtomatoes.top/>http://stewedtomatoes.top/</a>