Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Mardin'den acı haber 1 Asker şehit
Şehit Ateşi Sakarya'ya düştü

Jandarma Uzman Çavuş Samet'in şehit haberi geldi

Mardin'in Derik ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Şare'nin Evren Mahallesindeki evine acı haber verildi.

Şare'nin şehadet haberi, Adapazarı Evrenköy Mahallesi'nde yaşayan ağabeyi Şerafettin Şare ve yakınlarına yetkililer tarafından verildi. Komşuları başsağlığı için şehidin ağabeyinin evine geldi, sağlık ekipleri de evin önünde hazır bekletildi. Eve Türk bayrakları asıldı.

 

Bekar olan 24 yaşındaki şehidin, 16 kardeşten 14'üncüsü olduğu, annesinin kısa süre önce memleketi Muş'a gittiği öğrenildi.

 

Vanlı şehidin cenazesinin nereye defnedileceği ise henüz netlik kazanmadı.

Derik ilçesi Denktaş köyü mevkisinde zırhlı askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan el yapımı patlayıcı, PKK'lı teröristler tarafından infilak ettirilmiş, patlamada 2 asker şehit olmuş, 3 asker yaralanmıştı

 

Facebook Share


Bu haber 745 defa okunmuştur.

Bu haber 29.06.2016 16:14 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar