Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Vali Çoş'tan Gazilere İftar
Sakarya Valisi Gazilere İftar Verdi

Valilik iftarında Gazilerle buluştular. Valiliğin Gazi ve aileleri için düzenlediği iftar yemeğine katılan protokol ve STK temsilcileri Gazi ailelerinin masalarında iftar yaparak sohbet ettiler

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, gazi ve ailelerine iftar verdi.

Hanedan Tesisleri'nde verilen iftar öncesi Vali Coş, masaları dolaşarak gazilerle selamlaştı. 
   Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından, il müftü yardımcısı Yusuf Akkuş'un dua etmesinin ardından, iftar yapıldı.

İftara, gaziler ve ailelerinin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, İl Garnizon Komutanı Albay Emin Dursun, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.

İftara katılan protokol ve STK temsilcilerinin Gazilerin masalarına yerleştirildiği görüldü. 

 Gazilerle yakından ilgilenen Vali Coş, yaşlı bir gaziyi evine götüren milletvekili Mustafa İsen'in arabasına kadar uğurladı.

Kaynak:Medyabar

 

Facebook Share


Bu haber 852 defa okunmuştur.

Bu haber 14.06.2016 06:55 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar